B program

Datum objavljivanja
Pogodaka: 1326

PROGRAM TAKMIČENJA ZA 2016. GODINU u RG

B PROGRAM  INDIVIDUALNI

 

KATEGORIJA PIONIRKE            2006. i mlađe

 

Program za Individualno prvenstvo Crne Gore: bez rekvizita

I. TEŽINE D MAX. 3.00 BODOVA, SASTOJE SE OD:

1.   TEŽINE TIJELOM  D:

 

-       4-6 težina

-       max. 2 težine iz svake grupe elemenata (ravnoteže, okreti, skokovi)

2. KOMBINACIJA PLESNIH KORAKA S

-       min. 1 – vrijednost 0.30 bodova , u trajanju od 8 sekundi

 

 

II. IZVOĐENJE  E MAX. 10.00 BODOVA

- KONAČNA OCJENA: 13.000 BODOVA

 

KATEGORIJA KADETKINJE                 2004. i 2005.

 

Program za Individualno prvenstvo Crne Gore:  bez rekvizita  i  rekvizit po izboru

I. TEŽINE D MAX. 5.00 BODOVA, SASTOJE SE OD:

1.   TEŽINE TIJELOM  D:

 

-       4-7 težina

-       min.1  max. 3 težine iz svake grupe elemenata (ravnoteže, okreti, skokovi)

2. KOMBINACIJA PLESNIH KORAKA    S 

-       min. 1 – vrijednost 0.30 bodova , u trajanju od 8 sekundi

3.   DINAMIČNI ELEMENTI  SA ROTACIJAMA I IZBAČAJEM

-       max. 3

 

4.   MAJSTORSTVO REKVIZITA M

-       Max.4

 

II. IZVOĐENJE  E MAX. 10.00 BODOVA

- KONAČNA OCJENA: 15.000 BODOVA

 

KATEGORIJA JUNIORKE                      2003. i 2002.-2001.

 

Program za Individualno prvenstvo Crne Gore:  2 rekvizita po izboru

I. TEŽINE D MAX. 6.00 BODOVA, SASTOJE SE OD:

1.TEŽINE TIJELOM  D:

 

-       4-7 težina

-       min. 1 max. 3 težine iz svake grupe elemenata (ravnoteže, okreti, skokovi)

 

2. KOMBINACIJA PLESNIH KORAKA S                            

-       min. 1 – vrijednost 0.30 bodova

-       u trajanju od 8 sekundi

-      

3. DINAMIČNI ELEMENTI  SA ROTACIJAMA I IZBAČAJEM

-       max. 3

 

4.   MAJSTORSTVO REKVIZITA M

-       max. 4

II. IZVOĐENJE  E MAX. 10.00 BODOVA

- KONAČNA OCJENA:16.000 BODOVA

 

KATEGORIJA SENIORKE                      2000. i starije

 

Program za Individualno prvenstvo Crne Gore:  2 rekvizita po izboru

I. TEŽINE D MAX. 7.00 BODOVA, SASTOJE SE OD:

1.TEŽINE TIJELOM  D:

 

-       6-9 težina

-        min. 2 max. 4 težine iz svake grupe elemenata (ravnoteže, okreti, skokovi)

2. KOMBINACIJA PLESNIH KORAKA S                            

-       min. 1 – vrijednost 0.30 bodova , u trajanju od 8 sekundi

-      

3. DINAMIČNI ELEMENTI  SA ROTACIJAMA I IZBAČAJEM

-       max. 3

 

4.   MAJSTORSTVO REKVIZITA M

-       max. 4

II. IZVOĐENJE  E MAX. 10.00 BODOVA

-KONAČNA OCJENA: 17.000 BODOVA

 

 

Rezultati državnih prvenstava

Datum objavljivanja
Pogodaka: 1841

- DRŽAVNO PRVENSTVO 2016:

PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - A Program

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

D

E

 

TOTAL

 

3

1

Danilovgrad

2010

GK Danilovgrad

Ksenija Uskoković

0,600

2,000

 

2,600

 

2

2

Budva

2010

GK Budva

Nikolina Nikolić

0,800

2,400

 

3,200

 

1

3

Budva

2011

GK Budva

Una Jeličić

1,000

2,500

 

3,500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - B Program

 

 

 

 

 

 

3

4

Danilovgrad

2010

GK Danilovgrad

Jana Mijušković

0,400

2,000

 

2,400

 

2

5

Budva

2010

GK Budva

Ema Murić

0,400

2,200

 

2,600

 

1

6

Danilovgrad

2010

GK Danilovgrad

Anđela Brajović

0,400

2,500

 

2,900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - A Program

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

D

E

 

TOTAL

 

1

7

Podgorica

2009

GK Enigma

Valerija Makagonova

0,900

4,000

 

4,900

 

3

8

Herceg Novi

2008

Adriatic Kids

Nevena Kovačević

0,400

3,200

 

3,800

 

4

9

Budva

2009

GK Budva

Dunja Stanišić

0,800

2,000

 

2,800

 

3

10

Budva

2008

GK Budva

Lu Pavlović

1,000

2,800

 

3,800

 

2

11

Budva

2009

GK Budva

Iskra Đurović

0,800

3,400

 

4,200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - B Program

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

D

E

 

TOTAL

 

5

12

Podgorica

2009

GK Enigma

Sara Jovićević

0,200

2,800

 

3,000

 

6

13

Podgorica

2009

GK Enigma

Ajša Striković

0,300

2,400

 

2,700

 

1

14

Podgorica

2008

GK Enigma

Nina Dragović

0,300

3,900

 

4,200

 

2

15

Budva

2009

GK Budva

Lara Kalađurđević

0,600

3,250

 

3,850

 

4

16

Podgorica

2009

GK Enigma

Ena Krković

0,400

3,300

 

3,700

 

3

17

Herceg Novi

2009

Adriatic Kids

Vanja Vuković

0,900

2,900

 

3,800

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 19 godina ( 2007-2006 )  - A Program

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

BEZ

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

TOTAL

8

1

GK Danilovgrad

 

GK Danilovgrad

Lana Janković

 

4,800

 

4,500

9,400

1

2

Budva

 

GK Budva

Emina Đekić

7,000

 

7,200

 

14,200

4

3

Budva

 

GK Budva

Inna Tkacheva

6,000

 

5,300

 

11,300

6

4

Podgorica

 

GK Enigma

Lana Damjanović

5,800

 

5,000

 

10,800

2

5

Budva

 

GK Budva

Ena Daskalovski

6,500

7,200

 

 

13,700

7

6

Podgorica

 

GK Enigma

Ema Osmanagić

5,500

 

 

4,000

9,500

3

7

Budva

 

GK Budva

Milica Rakočević

5,700

 

5,700

 

11,400

5

8

Budva

 

GK Budva

Polina Lomakina

5,800

 

 

5,200

11,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 10 godina ( 2007-2006 )  - B Program

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

BEZ

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

TOTAL

1

1

Budva

2006

GK Budva

Sofija Sjekloća

6,000

 

 

 

6,000

7

2

Budva

2007

GK Budva

Miona Marković

4,500

 

 

 

4,500

4

3

Budva

2007

GK Budva

Jelena Rafailović

4,800

 

 

 

4,800

9

4

Budva

2007

GK Budva

Anastasia Antoshchuk

4,200

 

 

 

4,200

11

5

Herceg Novi

2007

Adriatic Kids

Mirjana Vasiljević

4,000

 

 

 

4,000

5

6

Podgorica

2007

GK Enigma

Jana Laković

4,700

 

 

 

4,700

7

7

Budva

2006

GK Budva

Jana Milović

4,500

 

 

 

4,500

6

8

Podgorica

2006

GK Enigma

Anđelija Perović

 

 

 

4,600

4,600

11

9

Podgorica

2007

GK Enigma

Nina Bogićević

4,000

 

 

 

4,000

11

10

Podgorica

2007

GK Enigma

Iva Žugić

4,000

 

 

 

4,000

9

11

Budva

2006

GK Budva

Milica Jevtić

4,200

 

 

 

4,200

13

12

Podgorica

2006

GK Enigma

Romana Bjelica

 

 

 

3,800

3,800

12

13

Budva

2007

GK Budva

Zoja Vuković

3,900

 

 

 

3,900

2

14

Podgorica

2007

GK Enigma

Anika Kalezić

5,800

 

 

 

5,800

10

15

Budva

2007

GK Budva

Nikolina Rajković

4,100

 

 

 

4,100

15

16

Podgorica

2007

GK Enigma

Janja Lekić

3,400

 

 

 

3,400

14

17

Herceg Novi

2006

Adriatic Kids

Nataša Kovačević

3,500

 

 

 

3,500

6

18

Budva

2007

GK Budva

Dunja Dragović

4,600

 

 

 

4,600

8

19

Budva

2006

GK Budva

Nevena Bosančić

4,400

 

 

 

4,400

11

20

Budva

2006

GK Budva

Maša Rucović

4,000

 

 

 

4,000

3

21

Podgorica

2007

GK Enigma

Ana Ratković

5,600

 

 

 

5,600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -A Program 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

BEZ

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

TOTAL

5

1

 Danilovgrad

2005

GK Danilovgrad

Katarina Šiklić

 

5,000

 

4,100

9,100

4

2

Podgorica

2005

GK Enigma

Sara Kalezić

6,200

 

5,100

 

11,300

2

3

Budva

2005

GK Budva

Irina Tkacheva

6,200

7,000

 

 

13,300

6

4

Herceg Novi

2005

Adriatic Kids

Jelena Perišić

4,100

 

 

 

4,100

3

5

Budva

2005

GK Budva

Natalija Gluščević

6,200

6,700

 

 

12,900

1

6

Budva

2004

GK Budva

Sofya Korol

 

7,200

7,2

 

14,400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -B Program 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

BEZ

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

TOTAL

4

7

 Danilovgrad

2004

GK Danilovgrad

Anja Đurović

 

 

6,000

4,000

10,000

2

8

Podgorica

2005

GK Enigma

Hana Laković

6,000

 

 

6,100

12,100

3

9

Budva

2004

GK Budva

Anna Nikiforova

5,000

 

6,200

 

11,200

1

10

Podgorica

2004

GK Enigma

Saša Jovanović

6,200

 

 

6,500

12,700

5

11

Herceg Novi

2005

Adriatic Kids

Valentina Drašković

5,500

 

 

 

5,500

6

12

Budva

2004

GK Budva

Jelena Bosančić

 

 

5,300

 

5,300

7

13

Budva

2005

GK Budva

Nevena Vučinić

5,000

 

 

 

5,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORKE  ( 2003-2001 ) A -Program

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI

TOTAL

5

1

Danilovgrad

2002

GK Danilovgrad

Jovana Stojović

 

7,000

8,500

 

15,500

4

2

Budva

2003

GK Budva 

Jovanović Anja

8,650

10,200

8,600

9,900

37,350

3

3

Budva

2003

GK Budva 

Sara Pejović

9,050

10,600

10,300

10,400

40,350

2

4

Budva

2003

GK Budva

Jovana Marković

9,000

8,100

10,400

13,300

40,800

1

5

Budva

2003

GK Budva

Ksenije Grujić

11,550

10,800

12,500

12,800

47,650

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORKE  ( 2003-2001 ) B -Program

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI

TOTAL

3

6

Danilovgrad

2003

GK Danilovgrad

Anja Pavićević

6,450

 

4,000

 

10,450

7

7

Podgorica

2002

GK Enigma

Darija Dujović

5,000

 

 

 

5,000

5

8

Budva

2003

GK Budva 

Martina Bućin

 

7,400

 

 

7,400

8

9

Podgorica

2002

GK Enigma

Jana Bulatović

5,100

 

 

 

5,100

2

10

Danilovgrad

2003

GK Danilovgrad

Jovana Vasiljević

 

6,200

7,000

 

13,200

6

11

Podgorica

2003

GK Enigma

Staša Šćepanović

 

 

5,600

 

5,600

9

12

Podgorica

2002

GK Enigma

Nađa Gujić

 

 

4,800

 

4,800

1

13

Budva

2002

GK Budva

Vasilisa Lazović

9,000

8,000

 

 

17,000

10

14

Podgorica

2002

GK Enigma

Anja Mišović

4,000

 

 

 

4,000

4

15

Podgorica

2002

GK Enigma

Marina Popović

3,000

4,500

 

 

7,500

 

 

- DRŽAVNO PRVENSTVO 2015:

 

PIONIRKE  do 6 godina ( 2009 i mlađe )

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

D

E

 

TOTAL

 

1

1

Budva

2010

GK Budva

Aglaya Triputen

1,200

4,800

 

6,000

 

2

6

Danilovgrad

2009

GK Danilovgrad

Kljajić Kaća

0,900

3,900

 

4,800

 

3

3

Budva

2009

GK Budva

Maria Romanova

0,700

3,200

 

3,900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 6 godina ( 2009 i mlađe ) - B

 

 

 

 

 

 

1-B

5

Budva

2009

GK Budva

Sofia Franović

1,500

4,500

0,300

5,700

 

2-B

4

Herceg Novi

2009

GK SOKO 1910

Ivana Smoljan

0,700

4,000

 

4,700

 

3-B

2

Herceg Novi

2009

GK SOKO 1910

Vanja Vuković

0,400

3,800

 

4,200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 8 godina ( 2008-2007 )

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

D

E

 

TOTAL

 

1

17

Budva

2008

GK Budva

Lenka Liješević

2,300

4,700

 

7,000

 

2

1

Budva

2007

GK Budva

Milica Rakočević

1,800

5,000

 

6,800

 

3

16

Budva

2008

GK Budva

Varvara Triputen

2,100

4,600

 

6,700

 

4

9

Budva

2007

GK Budva

Nina Radović

2,000

4,600

 

6,600

 

5

7

Budva

2007

GK Budva

Polina Lomakina

2,000

4,500

 

6,500

 

6

11

Budva

2007

GK Budva

Nikolina Rajaković

1,200

4,400

 

5,700

 

6

13

Budva

2007

GK Budva

Dunja Dragović

1,200

4,500

 

5,700

 

6

21

Budva

2008

GK Budva

Ana Yafimenka

1,500

4,400

 

5,700

 

7

10

Podgorica

2007

GK Enigma

Ana Ratković

1,100

4,400

 

5,500

 

8

8

Podgorica

2007

GK Enigma

Martina Pejović

0,700

4,700

 

5,400

 

8

25

Danilovgrad

2008

GK Danilovgrad

Magdalena Jovović

0,800

4,600

 

5,400

 

9

24

Podgorica

2007

GK Enigma

Hana Jovanović

1,000

4,300

 

5,300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 8 godina ( 2008-2007 )  - B

 

 

 

 

 

 

1-B

19

Budva

2008

GK Budva

Lu Pavlović

2,000

4,600

 

6,600

 

2-B

20

Budva

2008

GK Budva

Anastasia Sbitneva

1,800

4,700

 

6,500

 

3-B

12

Podgorica

2007

GK Enigma

Anika Kalezić

1,400

4,500

 

5,900

 

4-B

4

Budva

2007

GK Budva

Sara Đokić

1,500

4,300

 

5,800

 

5-B

2

Podgorica

2007

GK Enigma

Jana Laković

0,800

4,100

 

4,900

 

5-B

5

Podgorica

2007

GK Enigma

Jana Vučinić

0,700

4,200

 

4,900

 

5-B

23

Herceg Novi

2008

GK SOKO 1910

Perović Lara

1,000

3,900

 

4,900

 

6-B

14

Herceg Novi

2008

GK SOKO 1910

Nevena Kovačević

0,600

3,600

 

4,200

 

6-B

18

Herceg Novi

2008

GK SOKO 1910

Maja Mandić

0,700

3,500

 

4,200

 

7-B

15

Danilovgrad

2008

GK Danilovgrad

Anja Kalezić

0,400

3,700

 

4,100

 

7-B

6

Herceg Novi

2007

GK SOKO 1910

Natalija Smoljan

0,500

3,600

 

4,100

 

8-B

3

Herceg Novi

2007

GK SOKO 1910

Mirjana Vasiljević 

0,600

3,400

 

4,000

 

8-B

22

Herceg Novi

2008

GK SOKO 1910

Marija Ralević

0,600

3,400

 

4,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 10 godina ( 2006 - 2005 )

 

 

 

 

 

 

1

19

Budva

2006

GK Budva

Emina Đekić

8,600

8,600

 

17,200

 

2

21

Budva

2006

GK Budva

Ena Daskalovski

8,400

8,700

 

17,100

 

3

1

Budva

2005

GK Budva

Gluščević Natalija

7,500

 

8,700

16,200

 

4

14

Danilovgrad

2006

GK Danilovgrad

Lana Janković

6,700

 

6,700

13,400

 

5

7

Herceg Novi

2005

GK SOKO 1910

Drašković Valentina

6,200

 

5,400

11,600

 

6

3

Herceg Novi

2005

GK SOKO 1910

Anja Stijepović

4,700

 

4,900

9,600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRKE  do 10 godina ( 2006 - 2005 )

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

BEZ

OBRUČ

VIJAČA

TOTAL

 

1-B

8

Podgorica

2005

GK Enigma

Sara Kalezić

7,300

 

 

7,300

 

2-B

17

Budva

2006

GK Budva

Milica Jevtić

7,200

 

 

7,200

 

3-B

13

Budva

2006

GK Budva

Nevena Bosančić

7,100

 

 

7,100

 

4-B

2

Danilovgrad

2005

GK Danilovgrad

Katarina Šiklić

6,300

 

 

6,300

 

5-B

11

Budva

2005

GK Budva

Branka Kentera

7,000

 

 

7,000

 

5-B

12

Budva

2006

GK Budva

Sofia Sozonova

7,000

 

 

7,000

 

6-B

16

Podgorica

2006

GK Enigma

Lana Damjanović

6,700

 

 

6,700

 

7-B

18

Budva

2006

GK Budva

Nastasija Petrović

6,600

 

 

6,600

 

7-B

5

Podgorica

2005

GK Enigma

Ines Bubanja

6,600

 

 

6,600

 

8-B

15

Budva

2006

GK Budva

Jana Milović

6,400

 

 

6,400

 

9-B

2

Danilovgrad

2005

GK Danilovgrad

Katarina Šiklić

6,300

 

 

6,300

 

10-B

9

Podgorica

2005

GK Enigma

Hana Laković

5,800

 

 

5,800

 

11-B

6

Herceg Novi

2005

GK SOKO 1910

Jelena Perišić

5,300

 

 

5,300

 

12-B

4

Podgorica

2005

GK Enigma

Lana Malbaški

 

5,000

 

5,000

 

13-B

10

Podgorica

2005

GK Enigma

Milica Pejović

4,900

 

 

4,900

 

14-B

20

Herceg Novi

2006

GK SOKO 1910

Maja Petrović

4,500

 

 

4,500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETKINJE  ( 2003-2004 ) 

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI

TOTAL

1

1

Budva

2003

GK Budva 

Pejović Sara

12,200

12,300

11,600

12,500

48,6

2

2

Budva

2003

GK Budva 

Ksenija Grujić

12,100

11,500

12,400

12,100

48,1

3

4

Budva

2003

GK Budva 

Jovanović Anja

10,300

11,400

12,400

11,000

45,1

4

6

Budva

2003

GK Budva

Kazimirova Marija

 

10,700

10,400

 

21,1

5

9

Danilovgrad

2003

GK Danilovgrad

Anja Pavičević

8,100

7,900

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETKINJE  ( 2003-2004 ) 

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

VIJAČA

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI

TOTAL

1-B

11

Budva

2004

GK Budva

Korol Sofia

 

11,500

 

 

 

2-B

7

Danilovgrad

2003

GK Danilovgrad

Jovana Vasiljević

 

10,800

 

 

 

3-B

21

Podgorica

2004

Enigma

Saša Jovanović

 

 

10,500

 

 

4-B

5

Budva

2003

GK Budva

Martina Bućin

 

10,000

 

 

 

5-B

8

Budva

2003

GK Budva

Danijela Mitrović

 

8,400

 

 

 

6-B

10

Budva

2003

GK Budva

Anastasija Grančeva

 

8,300

 

 

 

7-B

16

Budva

2004

GK Budva

Jelena Bosančić

 

8,200

 

 

 

8-B

13

Budva

2004

GK Budva

Ksenia Villler

 

8,100

 

 

 

9-B

14

Danilovgrad

2004

GK Danilovgrad

Sandra Radonjić

 

7,400

 

 

 

10-B

12

Danilovgrad

2004

GK Danilovgrad

Anja Đurović

 

7,200

 

 

 

11-B

17

Herceg Novi

2004

GK SOKO 1910

Sukara Tatjana

7,100

 

 

 

 

12-B

18

Podgorica

2004

Enigma

Mia Stozinić

7,000

 

 

 

 

13-B

20

Budva

2004

GK Budva

Anna Nikiforova

6,700

 

 

 

 

14-B

19

Herceg Novi

2004

GK SOKO 1910

Krivokapić Ana

6,400

 

 

 

 

15-B

3

Danilovgrad

2003

GK Danilovgrad

Anika Vilotić

 

 

5,800

 

 

16-B

15

Herceg Novi

2004

GK SOKO 1910

Teodora Smoljan

5,500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 JUNIORKE  2002-2001 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI 

TRAKA

TOTAL

1

1

Budva

2002

GK Budva

Jovana Marković

11,000

11,900

10,300

12,900

46,100

2

2

Budva

2002

GK Budva

Vasilisa Lazović

10,000

 

 

 

10,000

3

6

Danilovgrad

2001

GK Danilovgrad

Simona Perunović

 

7,400

 

 

7,400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 JUNIORKE  2002-2001 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mjesto

Starni br.

Grad

godište

Klub

Gimnastičarka

OBRUČ

LOPTA

ČUNJEVI 

TRAKA

TOTAL

1-B

3

Danilovgrad

2002

GK Danilovgrad

 Jovana Stojović

8,600

8,500

 

 

17,100

2-B

4

Podgorica

2002

Enigma

Ksenija Raković

 

7,800

 

 

7,800

3-B

5

Podgorica

2002

Enigma

 Nađa Gujić

 

7,900

 

 

7,900

- DRŽAVNO PRVENSTVO CRNE GORE U RITMIČKOJ GIMNASTICI 2014. GODINE

REZULTATI: 

PIONIRKE  do 6 godina ( 2008 i mlađe )

 

 

 

 

 

Mjesto

Startni br.

Grad

Klub

Gimnastičarka

D

E

PEN

TOTAL

1

5

Budva

GK Budva

Pavlović Lu

0,550

4,150

 

4,700

2

4

Bar

GK Prior

Goncarova Arina

0,300

4,050

 

4,350

3

1

Bar

GK Prior

Raškić Sofija

0,150

4,000

 

4,150

4

3

Bar

GK Prior

Miljković Lara

0,100

3,400

 

3,500

5

2

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Kljajić Klara

0,200

3,000

 

3,200

 

PIONIRKE  do 8 godina ( 2007-2006 )

 

 

 

 

 

Mjesto

Startni br.

Grad

Klub

Gimnastičarka

D

E

PEN

TOTAL

1

1

Budva

GK Budva

Đekić Emina

1,350

6,000

 

7,350

2

10

Budva

GK Budva

Daskalovski Ena

1,300

6,000

 

7,300

2

2

Budva

GK Budva

Sjekoloća Sofija

1,000

6,300

 

7,300

4

8

Budva

GK Budva

Petimirova Veronika

0,950

6,250

 

7,200

5

11

Budva

GK Budva

Babenkova Varvara

0,700

5,300

 

6,000

6

3

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Janković Lana

0,500

5,000

 

5,500

7

6

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Anika Kalezić

0,300

5,000

 

5,300

8

4

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Ana Ratković

0,100

4,150

 

4,250

9

9

Bar

GK Prior

Makarević Viktorija

0,100

3,600

 

3,700

10

5

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Mina Tomašević

0,200

3,400

 

3,600

11

7

Bar

GK Prior

Makagonova Valerija

0,200

3,000

 

3,200

PIONIRKE  do 10 godina ( 2005 )

 

 

 

 

 

Mjesto

Startni br.

Grad

Klub

Gimnastičarka

D

E

PEN

TOTAL

1

2

Budva

GK Budva

Gluščević Natalija

1,400

6,100

 

7,500

2

5

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Sara Kalezić

0,700

6,250

 

6,950

3

6

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Šiklić Katarina

0,500

6,000

 

6,500

4

1

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Anja Vulić

0,200

5,000

 

5,200

5

4

H. Novi

GK Soko 1910

Drašković Valentina

0,700

4,000

 

4,700

6

3

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Čogorović Mina

0,200

4,350

 

4,550

7

7

Bar

GK Prior

Kirpitnjova Marija

0,100

2,850

 

2,950

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETKINJE  ( 2003-2004 )

 

 

 

 

 

Mjesto

Startni br.

Grad

Klub

Gimnastičarka

VIJAČA

IZBOR

PEN

TOTAL

1

1

Budva

GK Budva

Pejović Sara

3,100

7,000

 

10,100

2

4

Budva

GK Budva

Ksenija Grujić

2,550

7,300

 

9,850

3

16

Budva

GK Budva

Jovanović Anja

2,600

6,500

 

9,100

4

2

Budva

GK Budva

Korol Sofija

1,950

7,000

 

8,950

5

3

Budva

GK Budva

Kazimirova Marija

1,200

6,000

 

7,200

6

6

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Jovana Vasiljević

1,000

6,000

 

7,000

7

7

Budva

GK Budva

Martina Bućin

0,600

5,500

 

6,100

8

8

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Saša Jovanović

1,000

5,000

 

6,000

9

5

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Anja Pavičević

0,300

5,500

 

5,800

10

10

Budva

GK Budva

Kristina Bogićević

0,600

5,000

 

5,600

11

11

Budva

GK Budva

Lea Labović

0,400

5,000

 

5,400

12

12

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Anja Đurović

0,150

4,750

 

4,900

13

13

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Sara Đurović

0,300

4,500

 

4,800

14

15

H. Novi

GK Soko 1910

Sukara Tatjana

0,200

4,000

 

4,200

15

9

H. Novi

GK Soko 1910

Krivokapić Ana

0,100

4,000

 

4,100

16

3

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Popović Marina

0,100

4,000

 

4,100

Pre - JUNIORKE  2002-2001

 

 

 

 

 

Mjesto

Startni br.

Grad

Klub

Gimnastičarka

OBRUČ

IZBOR

PEN

TOTAL

1

2

Budva

GK Budva

Jovana Marković

3,000

7,500

 

10,500

2

3

Budva

GK Budva

Katarina Ristić

0,900

6,800

 

7,700

3

6

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Stojović Jovana

0,200

6,800

 

7,000

4

1

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Ksenija Raković

0,400

6,400

 

6,800

5

5

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Gujić Nađa

0,200

6,000

 

6,200

6

4

Danilovgrad

GK Danilovgrad

Helena Đurović

0,100

5,000

 

5,100

 

 

 

Vi ste ovde: Home Ritmička gimnastika Državna prvenstva Uncategorised
Gimnastički Savez Crne Gore GIMNASTIČKI SAVEZ
CRNE GORE
Tel: +382 33 465 479
Mob:+382 69 084 966