Drzavno - rezultati_2016

Datum objavljivanja
Pogodaka: 1000
 DRŽAVNO PRVENSTVO CRNE GORE U RITMIČKOJ GIMNASTICI 2016. GODINE
REZULTATI:  
 
PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
3 1 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Ksenija Uskoković 0,600 2,000   2,600  
2 2 Budva 2010 GK Budva Nikolina Nikolić 0,800 2,400   3,200  
1 3 Budva 2011 GK Budva Una Jeličić 1,000 2,500   3,500  
                     
                     
PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - B Program            
3 4 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Jana Mijušković 0,400 2,000   2,400  
2 5 Budva 2010 GK Budva Ema Murić 0,400 2,200   2,600  
1 6 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Anđela Brajović 0,400 2,500   2,900  
                     
                     
PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
1 7 Podgorica 2009 GK Enigma Valerija Makagonova 0,900 4,000   4,900  
3 8 Herceg Novi 2008 Adriatic Kids Nevena Kovačević 0,400 3,200   3,800  
4 9 Budva 2009 GK Budva Dunja Stanišić 0,800 2,000   2,800  
3 10 Budva 2008 GK Budva Lu Pavlović 1,000 2,800   3,800  
2 11 Budva 2009 GK Budva Iskra Đurović 0,800 3,400   4,200  
                     
                     
PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - B Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
5 12 Podgorica 2009 GK Enigma Sara Jovićević 0,200 2,800   3,000  
6 13 Podgorica 2009 GK Enigma Ajša Striković 0,300 2,400   2,700  
1 14 Podgorica 2008 GK Enigma Nina Dragović 0,300 3,900   4,200  
2 15 Budva 2009 GK Budva Lara Kalađurđević 0,600 3,250   3,850  
4 16 Podgorica 2009 GK Enigma Ena Krković 0,400 3,300   3,700  
3 17 Herceg Novi 2009 Adriatic Kids Vanja Vuković 0,900 2,900   3,800  
                     
                     
PIONIRKE  do 19 godina ( 2007-2006 )  - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
8 1 GK Danilovgrad   GK Danilovgrad Lana Janković   4,800   4,500 9,400
1 2 Budva   GK Budva Emina Đekić 7,000   7,200   14,200
4 3 Budva   GK Budva Inna Tkacheva 6,000   5,300   11,300
6 4 Podgorica   GK Enigma Lana Damjanović 5,800   5,000   10,800
2 5 Budva   GK Budva Ena Daskalovski 6,500 7,200     13,700
7 6 Podgorica   GK Enigma Ema Osmanagić 5,500     4,000 9,500
3 7 Budva   GK Budva Milica Rakočević 5,700   5,700   11,400
5 8 Budva   GK Budva Polina Lomakina 5,800     5,200 11,000
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
PIONIRKE  do 10 godina ( 2007-2006 )  - B Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
1 1 Budva 2006 GK Budva Sofija Sjekloća 6,000       6,000
7 2 Budva 2007 GK Budva Miona Marković 4,500       4,500
4 3 Budva 2007 GK Budva Jelena Rafailović 4,800       4,800
9 4 Budva 2007 GK Budva Anastasia Antoshchuk 4,200       4,200
11 5 Herceg Novi 2007 Adriatic Kids Mirjana Vasiljević 4,000       4,000
5 6 Podgorica 2007 GK Enigma Jana Laković 4,700       4,700
7 7 Budva 2006 GK Budva Jana Milović 4,500       4,500
6 8 Podgorica 2006 GK Enigma Anđelija Perović       4,600 4,600
11 9 Podgorica 2007 GK Enigma Nina Bogićević 4,000       4,000
11 10 Podgorica 2007 GK Enigma Iva Žugić 4,000       4,000
9 11 Budva 2006 GK Budva Milica Jevtić 4,200       4,200
13 12 Podgorica 2006 GK Enigma Romana Bjelica       3,800 3,800
12 13 Budva 2007 GK Budva Zoja Vuković 3,900       3,900
2 14 Podgorica 2007 GK Enigma Anika Kalezić 5,800       5,800
10 15 Budva 2007 GK Budva Nikolina Rajković 4,100       4,100
15 16 Podgorica 2007 GK Enigma Janja Lekić 3,400       3,400
14 17 Herceg Novi 2006 Adriatic Kids Nataša Kovačević 3,500       3,500
6 18 Budva 2007 GK Budva Dunja Dragović 4,600       4,600
8 19 Budva 2006 GK Budva Nevena Bosančić 4,400       4,400
11 20 Budva 2006 GK Budva Maša Rucović 4,000       4,000
3 21 Podgorica 2007 GK Enigma Ana Ratković 5,600       5,600
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -A Program             
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
5 1  Danilovgrad 2005 GK Danilovgrad Katarina Šiklić   5,000   4,100 9,100
4 2 Podgorica 2005 GK Enigma Sara Kalezić 6,200   5,100   11,300
2 3 Budva 2005 GK Budva Irina Tkacheva 6,200 7,000     13,300
6 4 Herceg Novi 2005 Adriatic Kids Jelena Perišić 4,100       4,100
3 5 Budva 2005 GK Budva Natalija Gluščević 6,200 6,700     12,900
1 6 Budva 2004 GK Budva Sofya Korol   7,200 7,2   14,400
                     
KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -B Program             
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
4 7  Danilovgrad 2004 GK Danilovgrad Anja Đurović     6,000 4,000 10,000
2 8 Podgorica 2005 GK Enigma Hana Laković 6,000     6,100 12,100
3 9 Budva 2004 GK Budva Anna Nikiforova 5,000   6,200   11,200
1 10 Podgorica 2004 GK Enigma Saša Jovanović 6,200     6,500 12,700
5 11 Herceg Novi 2005 Adriatic Kids Valentina Drašković 5,500       5,500
6 12 Budva 2004 GK Budva Jelena Bosančić     5,300   5,300
7 13 Budva 2005 GK Budva Nevena Vučinić 5,000       5,000
                     
                     
JUNIORKE  ( 2003-2001 ) A -Program              
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka VIJAČA OBRUČ LOPTA ČUNJEVI TOTAL
5 1 Danilovgrad 2002 GK Danilovgrad Jovana Stojović   7,000 8,500   15,500
4 2 Budva 2003 GK Budva  Jovanović Anja 8,650 10,200 8,600 9,900 37,350
3 3 Budva 2003 GK Budva  Sara Pejović 9,050 10,600 10,300 10,400 40,350
2 4 Budva 2003 GK Budva Jovana Marković 9,000 8,100 10,400 13,300 40,800
1 5 Budva 2003 GK Budva Ksenije Grujić 11,550 10,800 12,500 12,800 47,650
                     
                     
                     
                     
                     
JUNIORKE  ( 2003-2001 ) B -Program              
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka VIJAČA OBRUČ LOPTA ČUNJEVI TOTAL
3 6 Danilovgrad 2003 GK Danilovgrad Anja Pavićević 6,450   4,000   10,450
7 7 Podgorica 2002 GK Enigma Darija Dujović 5,000       5,000
5 8 Budva 2003 GK Budva  Martina Bućin   7,400     7,400
8 9 Podgorica 2002 GK Enigma Jana Bulatović 5,100       5,100
2 10 Danilovgrad 2003 GK Danilovgrad Jovana Vasiljević   6,200 7,000   13,200
6 11 Podgorica 2003 GK Enigma Staša Šćepanović     5,600   5,600
9 12 Podgorica 2002 GK Enigma Nađa Gujić     4,800   4,800
1 13 Budva 2002 GK Budva Vasilisa Lazović 9,000 8,000     17,000
10 14 Podgorica 2002 GK Enigma Anja Mišović 4,000       4,000
4 15 Podgorica 2002 GK Enigma Marina Popović 3,000 4,500     7,500
 
DRŽAVNO PRVENSTVO CRNE GORE U RITMIČKOJ GIMNASTICI 2015. GODINE
REZULTATI:
 
PIONIRKE  do 6 godina ( 2009 i mlađe )
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
D
E
 
TOTAL
1
1
Budva
2010
GK Budva
Aglaya Triputen
1,200
4,800
 
6,000
2
6
Danilovgrad
2009
GK Danilovgrad
Kljajić Kaća
0,900
3,900
 
4,800
3
3
Budva
2009
GK Budva
Maria Romanova
0,700
3,200
 
3,900
 
PIONIRKE  do 6 godina ( 2009 i mlađe ) - B
 
 
 
 
 
1-B
5
Budva
2009
GK Budva
Sofia Franović
1,500
4,500
0,300
5,700
2-B
4
Herceg Novi
2009
GK SOKO 1910
Ivana Smoljan
0,700
4,000
 
4,700
3-B
2
Herceg Novi
2009
GK SOKO 1910
Vanja Vuković
0,400
3,800
 
4,200
 
PIONIRKE  do 8 godina ( 2008-2007 )
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
D
E
 
TOTAL
1
17
Budva
2008
GK Budva
Lenka Liješević
2,300
4,700
 
7,000
2
1
Budva
2007
GK Budva
Milica Rakočević
1,800
5,000
 
6,800
3
16
Budva
2008
GK Budva
Varvara Triputen
2,100
4,600
 
6,700
4
9
Budva
2007
GK Budva
Nina Radović
2,000
4,600
 
6,600
5
7
Budva
2007
GK Budva
Polina Lomakina
2,000
4,500
 
6,500
6
11
Budva
2007
GK Budva
Nikolina Rajaković
1,200
4,400
 
5,700
6
13
Budva
2007
GK Budva
Dunja Dragović
1,200
4,500
 
5,700
6
21
Budva
2008
GK Budva
Ana Yafimenka
1,500
4,400
 
5,700
7
10
Podgorica
2007
GK Enigma
Ana Ratković
1,100
4,400
 
5,500
8
8
Podgorica
2007
GK Enigma
Martina Pejović
0,700
4,700
 
5,400
8
25
Danilovgrad
2008
GK Danilovgrad
Magdalena Jovović
0,800
4,600
 
5,400
9
24
Podgorica
2007
GK Enigma
Hana Jovanović
1,000
4,300
 
5,300
 
PIONIRKE  do 8 godina ( 2008-2007 )  - B
 
 
 
 
 
1-B
19
Budva
2008
GK Budva
Lu Pavlović
2,000
4,600
 
6,600
2-B
20
Budva
2008
GK Budva
Anastasia Sbitneva
1,800
4,700
 
6,500
3-B
12
Podgorica
2007
GK Enigma
Anika Kalezić
1,400
4,500
 
5,900
4-B
4
Budva
2007
GK Budva
Sara Đokić
1,500
4,300
 
5,800
5-B
2
Podgorica
2007
GK Enigma
Jana Laković
0,800
4,100
 
4,900
5-B
5
Podgorica
2007
GK Enigma
Jana Vučinić
0,700
4,200
 
4,900
5-B
23
Herceg Novi
2008
GK SOKO 1910
Perović Lara
1,000
3,900
 
4,900
6-B
14
Herceg Novi
2008
GK SOKO 1910
Nevena Kovačević
0,600
3,600
 
4,200
6-B
18
Herceg Novi
2008
GK SOKO 1910
Maja Mandić
0,700
3,500
 
4,200
7-B
15
Danilovgrad
2008
GK Danilovgrad
Anja Kalezić
0,400
3,700
 
4,100
7-B
6
Herceg Novi
2007
GK SOKO 1910
Natalija Smoljan
0,500
3,600
 
4,100
8-B
3
Herceg Novi
2007
GK SOKO 1910
Mirjana Vasiljević
0,600
3,400
 
4,000
8-B
22
Herceg Novi
2008
GK SOKO 1910
Marija Ralević
0,600
3,400
 
4,000
 
PIONIRKE  do 10 godina ( 2006 - 2005 )
 
 
 
 
 
1
19
Budva
2006
GK Budva
Emina Đekić
8,600
8,600
 
17,200
2
21
Budva
2006
GK Budva
Ena Daskalovski
8,400
8,700
 
17,100
3
1
Budva
2005
GK Budva
Gluščević Natalija
7,500
 
8,700
16,200
4
14
Danilovgrad
2006
GK Danilovgrad
Lana Janković
6,700
 
6,700
13,400
5
7
Herceg Novi
2005
GK SOKO 1910
Drašković Valentina
6,200
 
5,400
11,600
6
3
Herceg Novi
2005
GK SOKO 1910
Anja Stijepović
4,700
 
4,900
9,600
 
PIONIRKE  do 10 godina ( 2006 - 2005 )
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
BEZ
OBRUČ
VIJAČA
TOTAL
1-B
8
Podgorica
2005
GK Enigma
Sara Kalezić
7,300
 
 
7,300
2-B
17
Budva
2006
GK Budva
Milica Jevtić
7,200
 
 
7,200
3-B
13
Budva
2006
GK Budva
Nevena Bosančić
7,100
 
 
7,100
4-B
2
Danilovgrad
2005
GK Danilovgrad
Katarina Šiklić
6,300
 
 
6,300
5-B
11
Budva
2005
GK Budva
Branka Kentera
7,000
 
 
7,000
5-B
12
Budva
2006
GK Budva
Sofia Sozonova
7,000
 
 
7,000
6-B
16
Podgorica
2006
GK Enigma
Lana Damjanović
6,700
 
 
6,700
7-B
18
Budva
2006
GK Budva
Nastasija Petrović
6,600
 
 
6,600
7-B
5
Podgorica
2005
GK Enigma
Ines Bubanja
6,600
 
 
6,600
8-B
15
Budva
2006
GK Budva
Jana Milović
6,400
 
 
6,400
9-B
2
Danilovgrad
2005
GK Danilovgrad
Katarina Šiklić
6,300
 
 
6,300
10-B
9
Podgorica
2005
GK Enigma
Hana Laković
5,800
 
 
5,800
11-B
6
Herceg Novi
2005
GK SOKO 1910
Jelena Perišić
5,300
 
 
5,300
12-B
4
Podgorica
2005
GK Enigma
Lana Malbaški
 
5,000
 
5,000
13-B
10
Podgorica
2005
GK Enigma
Milica Pejović
4,900
 
 
4,900
14-B
20
Herceg Novi
2006
GK SOKO 1910
Maja Petrović
4,500
 
 
4,500
 
KADETKINJE  ( 2003-2004 )
 
 
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
VIJAČA
OBRUČ
LOPTA
ČUNJEVI
TOTAL
1
1
Budva
2003
GK Budva
Pejović Sara
12,200
12,300
11,600
12,500
48,6
2
2
Budva
2003
GK Budva
Ksenija Grujić
12,100
11,500
12,400
12,100
48,1
3
4
Budva
2003
GK Budva
Jovanović Anja
10,300
11,400
12,400
11,000
45,1
4
6
Budva
2003
GK Budva
Kazimirova Marija
 
10,700
10,400
 
21,1
5
9
Danilovgrad
2003
GK Danilovgrad
Anja Pavičević
8,100
7,900
 
 
16
 
KADETKINJE  ( 2003-2004 )
 
 
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
VIJAČA
OBRUČ
LOPTA
ČUNJEVI
TOTAL
1-B
11
Budva
2004
GK Budva
Korol Sofia
 
11,500
 
 
 
2-B
7
Danilovgrad
2003
GK Danilovgrad
Jovana Vasiljević
 
10,800
 
 
 
3-B
21
Podgorica
2004
Enigma
Saša Jovanović
 
 
10,500
 
 
4-B
5
Budva
2003
GK Budva
Martina Bućin
 
10,000
 
 
 
5-B
8
Budva
2003
GK Budva
Danijela Mitrović
 
8,400
 
 
 
6-B
10
Budva
2003
GK Budva
Anastasija Grančeva
 
8,300
 
 
 
7-B
16
Budva
2004
GK Budva
Jelena Bosančić
 
8,200
 
 
 
8-B
13
Budva
2004
GK Budva
Ksenia Villler
 
8,100
 
 
 
9-B
14
Danilovgrad
2004
GK Danilovgrad
Sandra Radonjić
 
7,400
 
 
 
10-B
12
Danilovgrad
2004
GK Danilovgrad
Anja Đurović
 
7,200
 
 
 
11-B
17
Herceg Novi
2004
GK SOKO 1910
Sukara Tatjana
7,100
 
 
 
 
12-B
18
Podgorica
2004
Enigma
Mia Stozinić
7,000
 
 
 
 
13-B
20
Budva
2004
GK Budva
Anna Nikiforova
6,700
 
 
 
 
14-B
19
Herceg Novi
2004
GK SOKO 1910
Krivokapić Ana
6,400
 
 
 
 
15-B
3
Danilovgrad
2003
GK Danilovgrad
Anika Vilotić
 
 
5,800
 
 
16-B
15
Herceg Novi
2004
GK SOKO 1910
Teodora Smoljan
5,500
 
 
 
 
 
JUNIORKE  2002-2001
 
 
 
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
OBRUČ
LOPTA
ČUNJEVI
TRAKA
TOTAL
1
1
Budva
2002
GK Budva
Jovana Marković
11,000
11,900
10,300
12,900
46,100
2
2
Budva
2002
GK Budva
Vasilisa Lazović
10,000
 
 
 
10,000
3
6
Danilovgrad
2001
GK Danilovgrad
Simona Perunović
 
7,400
 
 
7,400
 
JUNIORKE  2002-2001
 
 
 
 
 
 
 
 
Mjesto
Starni br.
Grad
godište
Klub
Gimnastičarka
OBRUČ
LOPTA
ČUNJEVI
TRAKA
TOTAL
1-B
3
Danilovgrad
2002
GK Danilovgrad
 Jovana Stojović
8,600
8,500
 
 
17,100
2-B
4
Podgorica
2002
Enigma
Ksenija Raković
 
7,800
 
 
7,800
3-B
5
Podgorica
2002
Enigma
 Nađa Gujić
 
7,900
 
 
7,900
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7,900
 
- DRŽAVNO PRVENSTVO CRNE GORE U RITMIČKOJ GIMNASTICI 2014. GODINE
REZULTATI:
PIONIRKE  do 6 godina ( 2008 i mlađe )
 
 
 
 
 
Mjesto
Startni br.
Grad
Klub
Gimnastičarka
D
E
PEN
TOTAL
1
5
Budva
GK Budva
Pavlović Lu
0,550
4,150
 
4,700
2
4
Bar
GK Prior
Goncarova Arina
0,300
4,050
 
4,350
3
1
Bar
GK Prior
Raškić Sofija
0,150
4,000
 
4,150
4
3
Bar
GK Prior
Miljković Lara
0,100
3,400
 
3,500
5
2
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Kljajić Klara
0,200
3,000
 
3,200
 
PIONIRKE  do 8 godina ( 2007-2006 )
 
 
 
 
 
Mjesto
Startni br.
Grad
Klub
Gimnastičarka
D
E
PEN
TOTAL
1
1
Budva
GK Budva
Đekić Emina
1,350
6,000
 
7,350
2
10
Budva
GK Budva
Daskalovski Ena
1,300
6,000
 
7,300
2
2
Budva
GK Budva
Sjekoloća Sofija
1,000
6,300
 
7,300
4
8
Budva
GK Budva
Petimirova Veronika
0,950
6,250
 
7,200
5
11
Budva
GK Budva
Babenkova Varvara
0,700
5,300
 
6,000
6
3
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Janković Lana
0,500
5,000
 
5,500
7
6
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Anika Kalezić
0,300
5,000
 
5,300
8
4
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Ana Ratković
0,100
4,150
 
4,250
9
9
Bar
GK Prior
Makarević Viktorija
0,100
3,600
 
3,700
10
5
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Mina Tomašević
0,200
3,400
 
3,600
11
7
Bar
GK Prior
Makagonova Valerija
0,200
3,000
 
3,200
PIONIRKE  do 10 godina ( 2005 )
 
 
 
 
 
Mjesto
Startni br.
Grad
Klub
Gimnastičarka
D
E
PEN
TOTAL
1
2
Budva
GK Budva
Gluščević Natalija
1,400
6,100
 
7,500
2
5
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Sara Kalezić
0,700
6,250
 
6,950
3
6
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Šiklić Katarina
0,500
6,000
 
6,500
4
1
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Anja Vulić
0,200
5,000
 
5,200
5
4
H. Novi
GK Soko 1910
Drašković Valentina
0,700
4,000
 
4,700
6
3
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Čogorović Mina
0,200
4,350
 
4,550
7
7
Bar
GK Prior
Kirpitnjova Marija
0,100
2,850
 
2,950
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KADETKINJE  ( 2003-2004 )
 
 
 
 
 
Mjesto
Startni br.
Grad
Klub
Gimnastičarka
VIJAČA
IZBOR
PEN
TOTAL
1
1
Budva
GK Budva
Pejović Sara
3,100
7,000
 
10,100
2
4
Budva
GK Budva
Ksenija Grujić
2,550
7,300
 
9,850
3
16
Budva
GK Budva
Jovanović Anja
2,600
6,500
 
9,100
4
2
Budva
GK Budva
Korol Sofija
1,950
7,000
 
8,950
5
3
Budva
GK Budva
Kazimirova Marija
1,200
6,000
 
7,200
6
6
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Jovana Vasiljević
1,000
6,000
 
7,000
7
7
Budva
GK Budva
Martina Bućin
0,600
5,500
 
6,100
8
8
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Saša Jovanović
1,000
5,000
 
6,000
9
5
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Anja Pavičević
0,300
5,500
 
5,800
10
10
Budva
GK Budva
Kristina Bogićević
0,600
5,000
 
5,600
11
11
Budva
GK Budva
Lea Labović
0,400
5,000
 
5,400
12
12
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Anja Đurović
0,150
4,750
 
4,900
13
13
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Sara Đurović
0,300
4,500
 
4,800
14
15
H. Novi
GK Soko 1910
Sukara Tatjana
0,200
4,000
 
4,200
15
9
H. Novi
GK Soko 1910
Krivokapić Ana
0,100
4,000
 
4,100
16
3
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Popović Marina
0,100
4,000
 
4,100
Pre - JUNIORKE  2002-2001
 
 
 
 
 
Mjesto
Startni br.
Grad
Klub
Gimnastičarka
OBRUČ
IZBOR
PEN
TOTAL
1
2
Budva
GK Budva
Jovana Marković
3,000
7,500
 
10,500
2
3
Budva
GK Budva
Katarina Ristić
0,900
6,800
 
7,700
3
6
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Stojović Jovana
0,200
6,800
 
7,000
4
1
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Ksenija Raković
0,400
6,400
 
6,800
5
5
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Gujić Nađa
0,200
6,000
 
6,200
6
4
Danilovgrad
GK Danilovgrad
Helena Đurović
0,100
5,000
 
5,100
 
 
 
 
 
 
PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
3 1 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Ksenija Uskoković 0,600 2,000   2,600  
2 2 Budva 2010 GK Budva Nikolina Nikolić 0,800 2,400   3,200  
1 3 Budva 2011 GK Budva Una Jeličić 1,000 2,500   3,500  
                     
                     
PIONIRKE  do 6 godina ( 2010 i mlađe ) - B Program            
3 4 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Jana Mijušković 0,400 2,000   2,400  
2 5 Budva 2010 GK Budva Ema Murić 0,400 2,200   2,600  
1 6 Danilovgrad 2010 GK Danilovgrad Anđela Brajović 0,400 2,500   2,900  
                     
                     
PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
1 7 Podgorica 2009 GK Enigma Valerija Makagonova 0,900 4,000   4,900  
3 8 Herceg Novi 2008 Adriatic Kids Nevena Kovačević 0,400 3,200   3,800  
4 9 Budva 2009 GK Budva Dunja Stanišić 0,800 2,000   2,800  
3 10 Budva 2008 GK Budva Lu Pavlović 1,000 2,800   3,800  
2 11 Budva 2009 GK Budva Iskra Đurović 0,800 3,400   4,200  
                     
                     
PIONIRKE  do 8 godina ( 2009-2008 ) - B Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka D E   TOTAL  
5 12 Podgorica 2009 GK Enigma Sara Jovićević 0,200 2,800   3,000  
6 13 Podgorica 2009 GK Enigma Ajša Striković 0,300 2,400   2,700  
1 14 Podgorica 2008 GK Enigma Nina Dragović 0,300 3,900   4,200  
2 15 Budva 2009 GK Budva Lara Kalađurđević 0,600 3,250   3,850  
4 16 Podgorica 2009 GK Enigma Ena Krković 0,400 3,300   3,700  
3 17 Herceg Novi 2009 Adriatic Kids Vanja Vuković 0,900 2,900   3,800  
                     
                     
PIONIRKE  do 19 godina ( 2007-2006 )  - A Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
8 1 GK Danilovgrad   GK Danilovgrad Lana Janković   4,800   4,500 9,400
1 2 Budva   GK Budva Emina Đekić 7,000   7,200   14,200
4 3 Budva   GK Budva Inna Tkacheva 6,000   5,300   11,300
6 4 Podgorica   GK Enigma Lana Damjanović 5,800   5,000   10,800
2 5 Budva   GK Budva Ena Daskalovski 6,500 7,200     13,700
7 6 Podgorica   GK Enigma Ema Osmanagić 5,500     4,000 9,500
3 7 Budva   GK Budva Milica Rakočević 5,700   5,700   11,400
5 8 Budva   GK Budva Polina Lomakina 5,800     5,200 11,000
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
PIONIRKE  do 10 godina ( 2007-2006 )  - B Program            
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
1 1 Budva 2006 GK Budva Sofija Sjekloća 6,000       6,000
7 2 Budva 2007 GK Budva Miona Marković 4,500       4,500
4 3 Budva 2007 GK Budva Jelena Rafailović 4,800       4,800
9 4 Budva 2007 GK Budva Anastasia Antoshchuk 4,200       4,200
11 5 Herceg Novi 2007 Adriatic Kids Mirjana Vasiljević 4,000       4,000
5 6 Podgorica 2007 GK Enigma Jana Laković 4,700       4,700
7 7 Budva 2006 GK Budva Jana Milović 4,500       4,500
6 8 Podgorica 2006 GK Enigma Anđelija Perović       4,600 4,600
11 9 Podgorica 2007 GK Enigma Nina Bogićević 4,000       4,000
11 10 Podgorica 2007 GK Enigma Iva Žugić 4,000       4,000
9 11 Budva 2006 GK Budva Milica Jevtić 4,200       4,200
13 12 Podgorica 2006 GK Enigma Romana Bjelica       3,800 3,800
12 13 Budva 2007 GK Budva Zoja Vuković 3,900       3,900
2 14 Podgorica 2007 GK Enigma Anika Kalezić 5,800       5,800
10 15 Budva 2007 GK Budva Nikolina Rajković 4,100       4,100
15 16 Podgorica 2007 GK Enigma Janja Lekić 3,400       3,400
14 17 Herceg Novi 2006 Adriatic Kids Nataša Kovačević 3,500       3,500
6 18 Budva 2007 GK Budva Dunja Dragović 4,600       4,600
8 19 Budva 2006 GK Budva Nevena Bosančić 4,400       4,400
11 20 Budva 2006 GK Budva Maša Rucović 4,000       4,000
3 21 Podgorica 2007 GK Enigma Ana Ratković 5,600       5,600
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -A Program             
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
5 1  Danilovgrad 2005 GK Danilovgrad Katarina Šiklić   5,000   4,100 9,100
4 2 Podgorica 2005 GK Enigma Sara Kalezić 6,200   5,100   11,300
2 3 Budva 2005 GK Budva Irina Tkacheva 6,200 7,000     13,300
6 4 Herceg Novi 2005 Adriatic Kids Jelena Perišić 4,100       4,100
3 5 Budva 2005 GK Budva Natalija Gluščević 6,200 6,700     12,900
1 6 Budva 2004 GK Budva Sofya Korol   7,200 7,2   14,400
                     
KADETKINJE  ( 2004-2005 ) -B Program             
Mjesto Starni br. Grad godište Klub Gimnastičarka BEZ VIJAČA OBRUČ LOPTA TOTAL
4 7  Danilovgrad 2004 GK Danilovgrad Anja Đurović     6,000 4,000 10,000
2 8 Podgorica 2005 GK Enigma Hana Laković 6,000     6,100 12,100
3 9 Budva 2004 GK Budva Anna Nikiforova 5,000   6,200   11,200
1 10 Podgorica 2004 GK Enigma Saša Jovanović 6,200     6,500 12,700
5 11 Herceg Novi 2005 Adriatic Kids Valentina Drašković 5,500       5,500
6